Mūsų komanda

Administracija

Lukas SEDEREVIČIUS

Direktorius
Tel. +370 527 000 27
lukas@skogran.com

Laurynas SEDEREVIČIUS

Verslo plėtros vadovas
Tel. +370 687 43 740‬
laurynas@skogran.com

 

 

 

 

Personalo padalinys

 Justina Gaidamavičiūtė

Personalo skyriaus vadovė
Tel. +370 683 45482
justina.gaidamaviciute@skogran.com

 

 

 

Viktorija ŠNARSKAJA

Personalo vadybininkė
Tel. +370 527 000 29
personalas@skogran.com

Marta ENDZIULAITYTĖ

Personalo vadybininkė
Tel. +370 600 61369
karjera@skogran.com

 

Miškininkystės padalinys

Kęstutis BERNATAVIČIUS

Miškininkystės veiklos vadovas
Tel. +370 614 03 335
kestutis@skogran.com

 

 

Planavimo padalinys

 

Jurgita MARTIŠIENĖ

Verslo klientų projektų vadovė
Tel. +370 674 42756
jurgita.martisiene@skogran.com

 

 

 

 Julius RIEPŠAS

Pardavimų skatinimo vadybininkas
Tel. +370 605 65 208
julius@skogran.com 

 

Tiekimo padalinys

Andrius ČEREŠKEVIČIUS

Tiekimo vadovas
Tel. +370 605 65 003‬
andrius.c@skogran.com 

 

Saulius ČESAITIS

Tiekimo vadybininkas
Tel. +370 610 69 888
saulius@skogran.com

 

 Agnė ŠLAMAITĖ

Planavimo koordinatorė
Tel. +370 673 46 510
agne.slamaite@skogran.com

 

   Pijus FEDČ

Tiekimo vadybininkas
Tel. +370 605 64 715
pijus.fedc@skogran.com

Finansų padalinys

Evelina STUČINSKAITĖ

Vyr. buhalterė
Tel. +370 527 000 27
evelina@skogran.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Brigados

DARBUOTOJAI - didžiausia vertybė.

„Svarbiausia šiame pasaulyje ne tai, kur mes stovime, o tai, kuria kryptimi judame“ Oliveris Wendellis Holmesas 

 

 

 

 

Karjera

Nori prisijungti prie mūsų komandos? Visus šiuo metu aktualius darbo skelbimus rasi čia.