Mūsų komanda

Administracija

Lukas SEDEREVIČIUS

Direktorius
Tel. +370 5 27 000 27
info@skogran.com

 

Rasa VALACKIENĖ

Administracijos vadovė
Tel. +370 608 31 494
rasa@skogran.com 

Diana KIJAUSKAITĖ

Administratorė
Tel. +370 5 27 000 27
diana@skogran.com

Simona VAITONIENĖ

Personalo specialistė
Tel. +370 5 27 000 29
simona@skogran.com

 

Karolina ŠŪMAKARIENĖ

Kokybės vadybininkė
Tel. +370 605 45 737
karolina@skogran.com

Miškininkystės padalinys

Laurynas SEDEREVIČIUS   

Padalinio vadovas
Tel. +370 5 27 000 27
laurynas@skogran.com

Rokas LAUKINEITIS 

Kokybės vertintojas
Tel. +370 662 94 376
rokas@skogran.com

Kęstutis BERNATAVIČIUS

Regiono vadovas
Tel. +370 614 03 335
kestutis@skogran.com

Diana MATESOVIČ

Projektų koordinatorė
Tel. +370 600 03 733
diana.m@skogran.com 
     

Elektros padalinys

Paulius TUTKUS

Darbų vadovas
Tel. +370 602 00301
paulius.t@skogran.com

Aldas RASTENIS

Darbų vadovas
Tel. +370 650 33 131
aldas@skogran.com

Rasa DAUGMAUDIENĖ

Projektų koordinatorė
Tel. +370 605 42146
rasa.d@skogran.com

Irma ŠKURATOVAITĖ

Projektų koordinatoriaus asistentė
Tel. +370 605 37810
irma@skogran.com

Buhalterija

Tatjana ŠNARSKAJA

Vyr. finansininkė
Tel. +370 686 93 290
tatjana@skogran.com

 
   

Mūsų brigados

DARBUOTOJAI - didžiausia vertybė.

 

„Svarbiausia šiame pasaulyje ne tai, kur mes stovime, o tai, kuria kryptimi judame.“ Oliveris Wendellis Holmesas