Mūsų komanda

Administracija

Lukas SEDEREVIČIUS

Direktorius
Tel. +370 527 000 27
lukas@skogran.com

Rasa VALACKIENĖ 

Administracijos vadovė
Tel. +370 527 000 27
rasa@skogran.com 

Ina DEMENTJEVA

Personalo vadovė
Tel. +370 674 42 756
ina@skogran.com

Asta ADOMAITIENĖ 

Personalo vadybininkė
Tel. +370 527 000 29
asta@skogran.com

 

Miškininkystės padalinys

Laurynas SEDEREVIČIUS   

Padalinio vadovas
Tel. +370 5 27 000 27
laurynas@skogran.com

Rokas LAUKINEITIS 

Projektų vadovas
Tel. +370 662 94 376
rokas@skogran.com

Kęstutis BERNATAVIČIUS

Regiono vadovas
Tel. +370 614 03 335
kestutis@skogran.com

Justina MARKEVIČIŪTĖ 

Projektų koordinatorė
Tel. +370 527 000 27
justina@skogran.com 

Joana ŠČERBUK

Projektų koordinatorė
Tel. +370 673 67 280
joana@skogran.com

 
     

Elektros padalinys

Paulius TUTKUS

Darbų vadovas
Tel. +370 602 00301
paulius.t@skogran.com

Aldas RASTENIS

Darbų vadovas
Tel. +370 650 33 131
aldas@skogran.com

Irma ŠKURATOVAITĖ

Projektų koordinatorė
Tel. +370 605 37810
irma@skogran.com

 

Buhalterija

Tatjana ŠNARSKAJA

Vyr. finansininkė
Tel. +370 686 93 290
tatjana@skogran.com

 
 

Oksana SEREIČIKIENĖ

Finansininkė
Tel. +370 527 000 27
oksana@skogran.com
 

 

Alicija BUINOVSKAJA

Buhalterė
Tel. +370 527 000 27
alicija@skogran.com
 

Mūsų brigados

DARBUOTOJAI - didžiausia vertybė.

 

„Svarbiausia šiame pasaulyje ne tai, kur mes stovime, o tai, kuria kryptimi judame.“ Oliveris Wendellis Holmesas

 

 

 

Karjera

Nori prisijungti prie mūsų komandos? Visus šiuo metu aktualius darbo skelbimus rasi čia.