SKOGRAN energetikoje

"UAB SKOGRAN jau keletą metų yra mūsų asociacijoje, pažįstu juos, kaip patikimą, atsakingą ir pažangią įmonę" - Lietuvos elektros energetikos asociacijos prezidentas Vladas Paškevičius.

Paslaugos

Būtent nuo savalaikio ir kokybiško, po linijomis augančių krūmų bei pavojingų medžių, išpjovimo priklauso, kiek vartotojų liks be elektros po eilinės praūžusios vėtros.

Esame atestuoti Valstybinės energetikos inspekcijos ir turime teisę atlikti elektros tinklo iki 110 kV remonto ir iki 400 kV statybinės dalies remonto darbus.

Komanda

Įgijome užsakovų pasitikėjimą, tad dabar esame vertinami kaip patikimi rangovai, teikiantys profesionalias paslaugas. Mūsų darbuotojai ne kartą prisidėjo likviduojant praūžusių vėtrų padarinius. Rūpinamės darbuotojų kvalifikacija, tad didelį dėmesį skiriame mokymams.

Ekektros linijose nuolat dirba 50 darbuotojų.

Bendradarbiavimas

Vienas svarbiausių įmonės sėkmingo augimo veiksnių – sąžiningas bendradarbiavimas su visomis susijusiomis šalimis: partneriais, užsakovais, darbuotojais. Kiekvienu savo darbu stengiamės ne tik generuoti pajamas, bet ir kurti pasitikėjimą, tvaraus ir atsakingo verslo kultūrą. 

Nelikdami abejingi viso sektoriaus problemoms, aktyviai palaikome LR Elektros Energetikos asocijaciją ir dalyvaujame jos veikloje.